fbpx

ТОВ “ТВОЯ БЕЗПЕКА”

Компанія ТОВ “ТВОЯ БЕЗПЕКА” працює на ринку України з 2016 року.

Майже кожен з нас знає, яка це біль, коли ти розумієш, що твого знаймого, друга, родича, з яким ще вчора ти розмовляв і жартував, сьогодні вже нема. І дуже прикро, коли це стається через дорожньо-транспортні пригоди.  Хто знає, що через ДТП Україна втрачає щорічно 5 % ВВП? Хто знає, що за роки незалежності наша країна тільки на дорогах втратила майже 180 тисяч своїх громадян? Хто знає, що головна причина смертності молоді у віці 15-29 років – це дорожньо-транспортні пригоди? Ми, зазвичай думаємо, що це трапляється з кимось іншим, а з нами такого трапитись не може. А, можливо, треба думати : “А що я маю зробити, щоб зі мною такого не трапилось?”

Ми працюємо для того, щоб знизити цю сумну статистику та вплинути на ситуацію в країні та в нашому суспільстві.

Головна мета нашої компанії – це збереження життів наших громадян. Як ми це робимо? Через  проведння тренінгів з безпечного (захисного) кермування автомобілем.

Ми розуміємо, що якщо людину не навчити, вона не буде знати, як попереджати та уникати дорожньо-транспортних пригод та що робити в нестандартній ситуації. Зазвичай,  в такій ситуації ми керуємось виключно нашими емоціями. Але саме через емоції ми робимо дії абсолютно протилежні тим, які необхідно зробити.

У більшості водіїв в їх навичках кермування закладені потенційно небезпечні моделі поведінки. Мета тренінгів з безпечного кермування – це виявлення окремих проблемних областей в поведінці та сприяння змінам, яких водії не можуть, або не знають як досягти за багато років досвіду водіння. Кермування автомобілем – це найнебезпечніша справа, яку люди роблять щодня.

Ми команда професіоналів

Наші фахові тренери та інструктори подають інформацію в простий та доступний спосіб, щоб відвідувачі тренінгів дізнались про практичні інструменти для вдосконалення своїх навичок спостереження та кермування.

Ефективна програма навчання включає теоретичну та практичну частину. Насправді, курс практичного навчання, який проводиться з кваліфікованим інструктором,  є основним в програмі навчання. Відвідувачі тренінгів, зазвичай,  дуже вражені тими новими знаннями, які вони отримують за один день навчання. Ці не тільки освітня навчальна програма. Її основна мета –  значне підвищення рівня обізнаності про безпеку під час кермування транспортним засобом.

Всі тренери в нашій команді мають досвід участі перегонів в автомотоспорті. Ми добре знаємо, що таке висока швидкість, та як поводить себе автомобіль на дорозі на високих швидкостях. Виходячи з нашого досвіду та практики, ми розуміємо де та межа безпеки, за яку заступати не можна. Адже на дорогах є багато різних учасників дорожнього руху. Це вантажний та легковий транспорт, мотоциклісти, велосипедисти та пішоходи. І наше завдання – навчити кермувати автомобілем таким чином, щоб не зашкодити ні їм, ні собі.