fbpx

Програми навчання

Програми захисного керування автомобілем

Захисне керування автомобілем

Стиль керування, який дозволяє уникати ДТП незалежно від дій інших учасників дорожнього руху, а також дорожніх або погодних умов. Підтримка безпечного простору навколо автомобіля та правильний вибір швидкості, швидке прийняття оптимального рішення, коректне виконання технічних прийомів кермування.

Детальніше…

...

Тестування водійської майстерності

Визначає рівень водійської майстерності працівника Компанії, особливо з точки зору його безпечності на дорозі. Обґрунтувати рішення про допуск до керування корпоративним автотранспортом і, в разі необхідності, уточнити програми подальшого навчання співробітника Компанії.

Детальніше…

...

Тренінги по Захисному кермуванню для керівників іноземних компаній та членів їх сімей

Наші тренери мають досвід проведення тренінгів під переклад. Крім того, в штаті нашої компанії є фахівці, які можуть забезпечити фаховий переклад тренінгів на англійську мову.

Детальніше…

...

Тренінг «Кермування автомобілем в зимових умовах»

На даному тренінгу розвиваються навички безпечного кермування автомобілем в зимових умовах. Даний тренінг складається з двох частин – теоретичної та практичної.

Детальніше…

...

Тренінг для водіїв автоцистерн

Особливість роботи водіїв автоцистерн – це транспортування рідких та небезпечних вантажів. Мета даного тренінгу – сформувати у водія відповідальне відношення до перевезення таких вантажів

Детальніше…

Інші програми навчання

Тренінг асесорів

Навчаємо фахівців компанії Замовника визначати стандартні помилки конкретного водія, надати первинні навички оцінювання водійської майстерності для подальшого прийняття обґрунтованого рішення

Детальніше…

...

Паркування та габаритне маневрування

Даний тренінг спрямований на розуміння основних габаритних точок автомобіля та на практичне відпрацювання навичок руху

Детальніше…

...

Спецкурси

Електронні системи автомобілів, техніка економічного і екологічного водіння, Семінар «Заміські поїздки», Семінар «Батьки-водії»

Детальніше…

...

Конкурси водійської майстерності

Конкурси є хорошим засобом мотивації співробітників до оволодіння безпечного стилю кермування. Інспекція автомобіля та підготовка до поїздки

Детальніше…

...

Надання домедичної допомоги

Механізм травми у постраждалих внаслідок ДТП, Огляд місця події. Первинний та вторинний огляд постраждалого.

Детальніше…