fbpx

Тренінг асесорів

Асесор – це фахівець в компанії, який може оцінити відношення водія до кермування, скласти профіль його водійських навичок для подальшого прийняття рішення про необхідність додаткового навчання цього водія або про його допуск до управління службовим автотранспортом.

Мета тренінгу – навчити фахівців компанії Замовника визначати стандартні помилки конкретного водія, надати первинні навички оцінювання водійської майстерності для подальшого прийняття обґрунтованого рішення про видачу службового автомобіля та/або про направлення співробітника на додаткове навчання.

Тривалість тренінгу – 2 дні (15 годин), протягом яких учасники пройдуть такі навчальні модулі: стан БДР в світі та в Україні, семінар з теорії Захисного кермування, практичне заняття з методики «кермування з коментарями», перевірка знань ПДР, семінар по роботі з оціночним чек-листом та відеореєстратором, практика взаємного оцінювання, фінальний іспит.

До участі в тренінгу допускаються особи віком не молодше ніж 25 років, зі стажем водіння не менше ніж 3 роки, які допустили на попередньому тесті знань ПДР – не більше 4 помилок з 40 питань і які мають хороші навички кермування автомобілем з механічною коробкою передач.

Кандидати, які прослухали всі навчальні модулі та успішно склали фінальний іспит та пробне тестування, отримують Сертифікат асесора терміном на два роки.