Захисне кермування автомобілем

Он-лайн курс навчання «Захисне кермування автомобілем»

ЧОМУ ТРЕБА ПРОЙТИ ЦЕЙ КУРС?

Висока аварійність. Високий рівень смертності на травматизму. Низький рівень навчання водіїв в Україні. Немає системи підвищення кваліфікації для водіїв.

ПРО КУРС

Цей курс навчання розроблений компанією Driving Camp (Італія), перекладений на українську мову та адаптований ТОВ «ТВОЯ БЕЗПЕКА».

Компанія Driving Camp – уже протягом 30 років є лідером у проведенні тренінгів з безпечного кермування автомобілем. Наш он-лайн курс з безпечного водіння – це інноваційний метод коучингу з використанням відео-уроків, в яких є зімітовані та реальні ситуації, які взяті з нашого досвіду на гоночних трасах та з вулиць.

На відміну від практичних курсів, користувачі он-лайн курсу можуть пройти його в будь-який час, не обмежуючись часом та датами.

При надзвичайно низькій вартості на одну особу можна отримати чудові результати.

Уроки тривають приблизно 4-6 хвилин кожний, в яких розглядаються основні теми і ситуації, пов'язані з безпекою дорожнього руху. Весь курс навчання займає приблизно 2 години.

Після кожного уроку здається невеличкий тест, який дасть Вам змогу оцінити отримані знання.

Це навчання можна проходити у зручний для Вас час -  з дому чи офісу!

Список уроків:

01 - ТЕСТ НА ГАЛЬМУВАННЯ

02 - БЕЗПЕЧНА ДИСТАНЦІЯ

03 - ПОЗА ВОДІЯ ПРИ КЕРМУВАННІ

04 - СМАРТФОН

05 - ВОДІЙСЬКІ НАВИЧКИ

06 - ВІДВОЛІКАННЯ ЗА КЕРМОМ

07 - АКТИВНЕ КЕРМУВАННЯ

banner

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Даний курс розрахований як всіх для водіїв легкових автомобілів, незалежно від того, кермують вони приватним, чи корпоративним автомобілем. Він – для кожного, хто хоче підвищити рівень своїх водійських навичок, бути безпечним водієм та зважати на всіх учасників дорожнього руху.

В корпоративному автопарку фліт менедже має змогу зайти на сторінку «Звітність», та побачити результати тестів водіїв свого автопарку по кожному уроку, а також загальний підсумковий бал.

По завершені курсу Ви зможете отримати Сертифікат.